Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Zdrowie, Medycyna Pozytywne działanie olejków na zdrowie psychiczne

Pozytywne działanie olejków na zdrowie psychiczne

Pozytywne działanie olejków na zdrowie psychiczne

autor Archeolog
53 wyświetleń

Istnieje wiele odmian nasion kolekcjonerskich marihuany. Jedną z nich jest odmiana lemon haze. Wyróżnia się ona cytrynowymi nutami oraz takim też smakiem. W tej odmianie dominuje genotyp sativy. Po połączeniu szczepów Lemon Skunk i Silver Haze powstała Lemon Haze. Ma zastosowanie w medycynie. Poprzez swoje działania pobudzające i przeciwbólowe jest pomocą w przypadku wielu dolegliwości, takich jak bóle kręgosłupa, napięcie mięśniowe czy podczs terapii depresji i nadmiernego stresu.

Od 2017 roku lekarze mogę przepisywać pacjentom medyczną marihuanę. Jest ona pomocna podczas leczeniu wielu schorzeń. Od 2017 roku jest dostępna legalnie w polskich aptekach. Jednak jej cena nie jest korzystna dla wielu ludzi, przez co nadal pacjenci, których nie stać na zakup medycznej marihuany są pozostawieni bez pomocy.

Dostępny na rynku jest również olejek CBD, czyli olejek, który swoim działaniem pomaga opanować stres, natłok myśli oraz objawy behawioralne, które na co dzień przeszkadzają wielu osobom w normalnym funkcjonowaniu. Wiele osób z zaburzeniami typu ADHD, ADD stosuje z powodzeniem olejek CBD, jako pomoc w uzyskaniu lepszej koncentracji oraz pozbyciu się natłoku myśli. Te objawy mogą wręcz paraliżować codzienne funcjonowanie, gdzie trzeba być nieustannie skupionym oraz działać bez wahania. Obecność THC ma pozytywny wpływ na wydzielanie się dopaminy, której u osób z zaburzeniami koncentracji jest mniej. Dlatego pomocny staję wtedy olejek CBD. Dostępność olejku na rynku jest spora. Wiele sklepów oferuje swoje produkty.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać

Dodaj swoją opinię

Archeolog

Archeolog to miejsce, gdzie dokopiesz się ciekawych informacji na przeróżne tematy. Nie skupiamy się na jednej tematyce. Tworzymy i publikujemy treści na różne zagadnienia. Czytaj & komentuj.

 

 Projekty domów Podkarpacie

Kategorie

pozycjonowanie lokalne

Aktualności

@ Archeolog.edu.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone